Росія проводить гіршу Олімпіаду в історії

19 лютого 2018, 19:55 | Спорт
фото з YTPO.ru

Десятий змагальний день на Олімпіаді залишив Росію без нагород і в її активі як і раніше немає золота. На даний момент країна займає 20 місце в загальному заліку. Це найгірше виступ, після розвалу СРСР. До цього провальними вважався Ванкувер в 2010 році і Солт-Лейк-Сіті в 2002 році. На цих змаганнях збірна зайняла 6 позицію, однак на її рахунку завжди було не менше трьох золотих медалей. У понеділок, 19 лютого, жіноча команда з хокею не змогла пробитися у фінал, програвши Канаді з рахунком 5: 0, проте спортсменки все ще можуть завоювати бронзу, якщо здобудуть перемогу над фінами. Шанси на нагороду зберігаються і в фігурному катанні. Наша танцювальна пара після короткої програми знаходиться на 6 місці, на 8 балів відстаючи від лідерів. У відрив у загальному заліку йдуть норвежці.

На їхньому рахунку вже 10 золотих медалей. Другими йдуть німці, а трійку лідерів замикають голландці. При цьому для Норвегії цей результат є найкращим в історії, а до рекорду з нагород їм залишилося взяти всього 9 медалей будь-якої гідності. Попереду у Росії в медальному заліку без золота тільки Китай, у якого в перевазі 5 срібних медалей.

В даний момент російські спортсмени вже встигли завоювати 11 медалей - 3 срібних і 8 бронзових. Олімпіада завершиться 25 лютого.