"Барселона" продовжує домінувати в ИПЛ

18 лютого 2018, 15:06 | Спорт
фото з УРА-Информ

У першому таймі став зрозумілий темп і локація гри, каталонці весь час бомбардували воротаря суперника. Першим небезпечний момент створив Коте, але м'яч пройшов вище поперечини. Далі голкіперу "Ейбар" клопоту надав Суарес, який не міг обійти захист кілька передач під ряд. Однак уругвайцю все-таки вдалося обіграти воротаря і відправити м'яч у сітку воріт після передачі Мессі.

У другому таймі суперник активізувався і вже не давав каталонців весь час контролювати м'яч. Орельяна кілька разів намагався пробивати ворота "Барселони", але фортуна допомагає сміливим, а іспанцям перекладина, яка і врятувала ворота господарів. Але гравець отримав червону картку і відправився відпочивати, ніж та встигли скористатися каталонці. Гол в активі Альби - 0: 2.

Як повідомлялося в "Ура-Інформ", "Барселона" - єдина команда з топ-5 ліг, яка не програє в цьому сезоні.