Росія підкорює нові висоти на Олімпіаді

12 лютого 2018, 10:52 | Спорт
фото з YTPO.ru

Скарбничка російської збірної на Олімпіаді поповнилася новою нагородою. У командному турнірі з фігурного катання наші спортсмени посіли друге місце, поступившись лише канадцям. Змагання проходили в напруженій боротьбі. Фігуристка Євгенія Медведєва в неділю внесла великий внесок у завоювання нагороди, встановивши світовий рекорд. Медведєва сказала, що задоволена результатом, однак вважає, що наступного разу команда повинна завоювати золото. "Ми вперше спробували Олімпійські ігри. Ще зовсім недавно і не знали, що це таке.

Так що в особистих турнірах для багатьох це вже не буде першим виходом на лід ", - цитує її" Газета. ру ". За словами фігуристки, кожен атлет виклався на всі 100%, тому такий підсумок можна вважати успіхом. Вболівальники, які зібралися на стадіоні, були зачаровані і скорені виступами росіян, незважаючи на свою приналежність до інших країн. Ця медаль стала другою для Росії на Олімпіаді. Раніше бронзу виграв шорт-трекіст Семен Єлістратов на дистанції 1500 метрів. У понеділок, 12 лютого, шанси на нагороди є і у наших біатлоністів.