Українські саночники не змогли пробитися у фінал Олімпіади-2018

12 лютого 2018, 00:36 | Спорт
фото з УРА-Информ

У третьому заїзді Дукач з відставанням від лідера в 0,769 секунди став тільки 24-м, а Мандзій продемонстрував свій найкращий результат - 0,447 секунди відставання і дев'ятнадцяте місце. Як сказано на сайт змагань, у неділю, 11 лютого, підсумковий результат Дукач після трьох заїздів дорівнював 23-му місцю, а Мандзія останній - 40-й.

При цьому в фінал пробилися тільки 20 саночників в число яких не потрапили українці.

Зате австрійський спортсмен Давид Гляйшер завоював золоту медаль. В сумі чотирьох спроб його час дорівнювало 3: 10,702 хвилини. Другим став американець Кріс Маздзер (відставання 0,026 секунди), третій - німець Йоханнес Людвіг (+0,230).

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, українець Дмитро Підручний у неділю, 11 лютого, на зимових Олімпійських ігор, які проходять в Пхенчхані, зайняв 21-е місце в чоловічій спринтерській гонці з біатлону.