«Автомобіліст» по буллітам переграв «Барис» і перервав серію з трьох поразок поспіль

24 січня 2018, 07:57 | Спорт
фото з JustMedia

Єкатеринбурзький хокейний клуб «Автомобіліст» в черговому матчі регулярної першості зміг перервати невдалу серію і взяв верх над «Барис» з Астани. Представники Казахстану вийшли вперед вже на шостій хвилині поєдинку, реалізувавши більшість. Відігратися шофери змогли лише у другому періоді завдяки шайбі П'єра-Олександра Паренте. Однак в дебюті третього ігрового відрізка «Барис» знову вийшов вперед, і в цей раз зрівняти рахунок екатерінбуржци змогли лише після зняття воротаря і виходу на майданчик шостого польового гравця. Основний час матчу закінчився з рахунком 2: 2, в овертаймі командам відзначитися не вдалося, а в серії буллітів точнішими виявився «Автомобіліст» - 2: 3.

Наставник екатеринбуржцев Володимир Крикунов зазначив, що нарешті-то побачив на майданчику командний дух.

«Перед цією грою ми програли три матчі поспіль.

У грі з «Барис» нікуди було відступати, адже ми втратили впевненість і потрапили в психологічну яму. Сьогодні хлопці боролися від початку до кінця і витягли гру, хоч і по буллітам », - розповів Володимир Крикунов.

Завдяки успіху «Автомобіліст» скоротив відставання від лідируючого «Ак Барса» до 5 очок. У наступному матчі, який відбудеться вже після Олімпійських ігор в Пхенчане, суперником «шофером» стане челябінський «Трактор», що сусідить з екатерінбуржцев в турнірній таблиці.