"Динамо" не зуміло виграти третій матч на зборах в Іспанії

23 січня 2018, 22:21 | Спорт

Київське "Динамо" в рамках підготовки до весняної частини сезону поступилося на зборах в Іспанії австрійському "Штурму" з рахунком 2: 0.

Слід зазначити, що суперник киян забив по голу в кожному з таймів - "Штурм" відзначився на 11-й і 50-й хвилинах поєдинку відповідно.

Таким чином, поступившись лідеру чемпіонату Австрії, команда Олександра Хацкевича довела свою безвиграшну серію під час зборів до трьох матчів - раніше "Динамо" поступилося швейцарському Санкт-Галлені (0: 2) і зіграло внічию проти норвезького "Хегесуна" (1: 1).

Свою наступну зустріч на зборах віце-чемпіон України проведе 26-го січня проти хорватського "Осіека", а 27-го січня поміряється силами з болгарським ЦСКА.