Надаль не зміг дограти матч 1/4 фіналу проти Чиліча

23 січня 2018, 21:15 | Спорт
фото з УРА-Информ

Про це повідомляється на сайті змагань.

Як зазначається, через травму ніг спортсмен не зміг завершити поєдинок проти 29-річного суперника. Таким чином, матч завершився на користь хорвата з рахунком 3: 6, 6: 3, 6: 7 (5), 6: 2, 2: 0 Rt.

Також відомо, що тенісисти двох держав провели на корті 3 години 47 хвилин. Зокрема, за цей час Надаль зробив два брейка, три ейси, 39 віннерсів і допустив дві подвійні помилки.

У свою чергу на рахунку Чиліча п'ять брейків, 20 ейсів, 83 віннерсів і вісім подвійних помилок.

Вообщем, за 264 матчі, проведених Надалем на "шоломах", довести до кінця він не зміг лише другий - після чвертьфіналу Australian Open-2010 проти Енді Маррея. Тепер наступним суперником Чиліча буде британець Кайл Едмунд.

Нагадаємо, як повідомляв рані "УРА-Інформ", четверта ракетка світу Еліна Світоліна у чвертьфіналі відкритого чемпіонату Австралії поступилася бельгійці Елізе Мертенс, що займає 37 рядок у рейтингу Жіночої тенісної асоціації.