Біатлон. Друга поспіль медаль для Домрачевою, Валя Семеренко опинилася поза топ-10 мас-старту

21 січня 2018, 16:17 | Спорт

Українські біатлоністки знову залишилися без медалей на етапі Кубка світу, що проходить в Антхольці.

Самою високе місце серед українок посіла Валя Семеренко - вона розташувалася на 11 рядку, відставши від лідера трохи більше, ніж на одну хвилину. Віта Семеренко і Юлія Джима виявилися у другому десятку. Їх місця 22 і 28 відповідно.

Золото дісталося білоруській спортсменці Дарії Домрачовій. Срібло завоювала словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. Бронзу завоювала Кайса Макаряйнен (Фінляндія). Зовсім недавно збірна України оголосила склад на Олімпіаду-2018.

Нагадаємо, що наступна гонка відбудеться вже на Олімпійський іграх, які пройдуть в південнокорейському місті Пхенчхан з 9-го до 25 лютого. 21-го січня о 15:45 розпочнеться мас-старт серед чоловіків.