Донецький "Шахтар" поступився болгарському "Лудогорца"

21 січня 2018, 14:06 | Спорт
фото з УРА-Информ

У першому таймі більш енергійно виступали болгари. Натанаеля пробив в поперечину, а два небезпечні удари Кешер відбив Микита Шевченко. З 20-ої хвилини поєдинку епіцентр гри перемістився у штрафний майданчик "гірників". Тільки На 42-й хвилині Марселіньо з кута воротарського замкнув простріл справа.

У другому таймі українці наздогнали суперника за рахунком, Ісмаїлі зручно підходив на 11-метрову позначку, звідки Олександр Зубков успішно прострілив голкіпера болгар. Далі "Лудогорець" мав можливість закінчити матч перемогою, Жоао Пауло зліва дістався штрафний і потужним ударом відправив м'яч під поперечину. Рахунок був 2: 2, потім болгари постійно йшли в контратаку воротар українців завжди був на місці.

Склад "Шахтаря" на спаринг з "Лудогорца":.

"Шахтар" (1-й тайм): Шевченко, Петряк, Хочолава, Ракицький, Бутко, Алан Патрік (Фред, 14), Степаненко, Марлос, Тайсон (к), Дентіньо, Бланко Лещук;.

"Шахтар" (2-й тайм): Кудрик, Додо, Кривцов (к), Гречишкін, Ісмаїлі, Піхальонок, Фред (Матвієнко, 71), Зубков, Коваленко, Бернард, Феррейра Як повідомлялося в "УРА-Інформ", нещодавно головний тренер донецького "Шахтаря" португалець Паулу Фонсека відмовився від пропозиції стати опікуном одного з китайських клубів.