"Челсі" завдяки двом швидким голам не залишив жодних шансів дебютанту чемпіонату

20 січня 2018, 18:55 | Спорт

Лондонський "Челсі" в рамках 24-го туру англійської Прем'єр-ліги впорався на виїзді з "Брайтоном" з рахунком 4: 0.

Цікавим є той факт, що команда Антоніо Конте вже на 6-й хвилині зустрічі мала перевагу в два голи - забитими м'ячами за гостей відзначилися Еден Азар і Вілліан.

На 77-й хвилині протистояння "сині" довели рахунок до розгромного - Азар оформив дубль, вдало змістившись в центр і без перешкод пробив прямо в кут воріт суперника.

І це ще було не все - за хвилину до кінця основного часу "Челсі" в четвертий раз засмутив голкіпера господарів. Віктор Мозес вдало розпорядився м'ячем після пасу у виконанні юного таланта Чарлі Мусонда і послав його точно за призначенням.

Таким чином, здолавши на виїзді "Брайтон", лондонці продовжили безпрограшну серію в чемпіонаті, яка тепер становить 8 матчів. Зараз в активі "пенсіонерів" 50 балів і 2 місце в АПЛ. "Брайтон", в свою чергу, залишився з 23 пунктами на 16 сходинці.