Віта Семеренко фінішувала в топ-20 в персьюті на етапі Кубка світу

20 січня 2018, 17:20 | Спорт

Українські біатлоністки Віта Семеренко та Ірина Варвинець знову не зуміли поборотися за медалі на етапі Кубка світу в Антхольці.

Семеренко, яка допустила 2 промахи, фінішувала на 17 сходинці, відставши від лідера більше, ніж на одну хвилину. Варвинець, в свою чергу, з такою ж кількістю промахів зайняла 34 місце.

Золото дісталося німкені Лаурі Лаура Дальмаєр, срібло завоювала італійка Доротея Вірер, бронзу - Дар'я Домрачева (Білорусь).

Цікавий випадок стався перед самим фінішем між Доротея Вірер і Домрачевою - білоруська спортсменка завадила Доротеї, однак, щоб гонка була чесною, Домрачева вирішила не боротися за 2 місце, віддавши цю позицію своєї суперниці.

Нагадаємо, що зовсім недавно українські біатлоністки невдало виступили у спринті. Дуже скоро почнеться гонка переслідування у чоловіків. Україна тут буде представляти Володимир Семаков.