"Челсі" лише з другої спроби зумів здолати суперника щоб пройти в 1/16 фіналу Кубка Англії

18 січня 2018, 06:44 | Спорт
фото з ТСН.ua

У повторному матчі 1/32 фіналу Кубка Англії лондонський "Челсі" лише по пенальті здолав представника Чемпіоншипа "Норвіч Сіті" і вийшов в наступний раунд змагань.

Основний час завершився з рахунком 1: 1. Першими забили в протистоянні саме господарі - бельгійський форвард Мічі Батшуайі на 55-й хвилині відправив шкіряний знаряд в сітку воріт опонента після передачі від юного Роберта Кеннеді.

Коли здавалося, що перемога від "синіх" нікуди не втече, своє слово сказав Джамал Льюїс, який на 5-й компенсованій до основного часу хвилині зрівняв рахунок, перевівши таким чином гру в додатковий час. 30 хвилин екстра-тайму нічим особливим не запам'яталися окрім червоної картки для двох футболістів "Челсі" Педро і Альваро Мората, які вони отримали на 117 і 120 хвилинах відповідно.

Післяматчева серія пенальті виявилася більш прихильною до гравців "Челсі", яку вони в підсумку виграли з рахунком 5: 3.

Слід зазначити, що перша гра між цими колективами, яка повинна була виявити переможця цієї дуелі, завершилася безгольовою нічиєю з рахунком 0: 0.

Таким чином, здолавши суперника, команда Антоніо Конте зуміла пробитися в наступний етап змагань, де зустрінеться з "Ньюкаслом". Раніше, путівку в 1/16 фіналу турніру отримав "Манчестер Сіті".