Іспанські ЗМІ нещадно розкритикували "Реал" після ганебного результату в чемпіонаті

14 січня 2018, 10:51 | Спорт

Мадридський "Реал" отримав нещадний шквал критики за результат в домашньому матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії проти "Вільярреала".

Команда Зінедіна Зідана не зуміла використати чисельну кількість моментів, за що в підсумку поплатилася під кінець зустрічі - гол у виконанні Пабло Форналса на 87-й хвилині забезпечив "жовтій субмарині" перемогу з рахунком 1: 0.

Цей результат остаточно поховав надії "вершкових" в боротьбі за золоті нагороди, адже тепер відставання від "Барселони", якщо вона виграє свій матч цього туру, може скласти катастрофічні 19 балів.

Ганебний рахунок на табло і поточне місце в Ла Лізі (4 рядок) змусили іспанські ЗМІ просто знищити Королівський клуб за таку невиразну гру. Ось, наприклад, що пише Marca.

Нескінченний криза: "Реал" залишив "Вільярреал" живим, не забивши в першому таймі, і отримав розплату у вигляді голу Форналса. Марсело провів черговий слабкий матч, провалившись під час пропущеного м'яча, а Роналду знову не може забити. Хтось дізнається цей Мадрид? Вони можуть втратити навіть місце в Лізі чемпіонів, і це не жарт ".

Видання AS взагалі вважає, що "Реал" просто впав вже далі нікуди.

"Мадрид торкнувся дна: Гол Форналса став покаранням для Мадрида, який втратив чимало можливостей в першому таймі.

Роналду повинен був забивати мінімум тричі, але зараз для нього закриті всі ворота світу. Очікування дуелі з ПСЖ перетворюється у вічність ".

А от видання El Mundo вважає саме Зінедіна Зідана винуватцем в провальних результатах команди. На думку одного з журналістів, французу потрібно якомога раніше піти у відставку.

Таким чином, поступившись "Вільярреалу", мадридці залишилися з 32 балами на 4-й позиції. Що стосується "Вільярреала", то вони мають 31 очко і займають 5 місце.