Ярмоленко вніс вагомий вклад в перемогу "Боруссії" над суперником

30 вересня 2017, 19:45 | Спорт

"Боруссія Дортмунд" з Андрієм Ярмоленко в стартовому складі зуміла переграти на виїзді "Аугсбург" з рахунком 2: 1.

Слід зазначити, що перший гол у матчі забив саме український півзахисник, який завдяки чудовому голу п'ятою вже на 5-й хвилині зустрічі вивів свою команду вперед.

Проте, вже через 6 хвилин господарі зуміли зрівняти рахунок - постарався Каюбі.

Однак, "джмелі" ще в 1-му таймі знову засмутили воротаря "Аугсбурга" - і тут не обійшлося без нашого співвітчизника.

На 24-й хвилині Ярмоленко віддав передачу на японця Шінджі Кагаву, який акуратно закинув м'яч за комірець голкіперу, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло.

На 64-й хвилині протистояння Ярмоленко замінив Максиміліан Філіп.

Після перемоги над "Аугсбургом" команда Пітера Боса продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату Німеччини - в активі "Боруссії" - 19 очок після 7 проведених турів. "Аугсбург", в свою чергу, займає 5 місце, маючи в своєму активі 11 залікових балів.