Харьковские гвардейцы оказались самыми быстрыми

26 вересня 2017, 00:18 | Спорт | Оригінал статті
фото з glavnoe.ua

На базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбувся чемпіонат з легкоатлетичного кросу на дистанції 1000 та 3000 метрів. З великим відривом від суперників перемогу у своїй підгрупі виборола легкоатлетична збірна  військової частини 3017 Національної гвардії України.

Так, у боротьбі за кубок, на дистанції 1000 метрів І та ІІІ місця вибороли старший солдат Андрій Васильєв та старший лейтенант Максим Дикань. У свою чергу на дистанції 3000 метрів не було рівних солдатам Івану Меншикову та Володимиру Москаленку, які здобули І та ІІ місця відповідно.

За результатами змагань місця серед команд у підгрупі розподілилися наступним чином:

І місце здобула військова частина 3017, срібло та бронзу розділили між собою військова частина 3005 та Харківський прикордонний загін Державної прикордонної служби України.

«Почав тренуватися лише коли почав служити, до армії тільки грав у футбол… А сьогодні поставив свій особистий рекорд – 3 хвилини на дистанції 1000 метрів і здобув перше місце на цій дистанції. Хочу подякувати своєму наставнику прапорщику Вадиму Павлову за підтримку», - ще не перевівши подих, ділиться враженнями про свою перемогу старший солдат Андрій Васильєв.