"Реал" нарешті здобув перемогу, з боєм здолавши передостанній "Алавес"

23 вересня 2017, 21:33 | Спорт

Мадридський "Реал" в грі 6-го туру чемпіонату Іспанії мінімально переграв аутсайдера "Алавес" з рахунком 2: 1.

Слід зазначити, що обидва голи за "вершкових" провів юний півзахисник Дані Себальос. Спочатку новачок мадридців замкнув пас від Марко Асенсио на самому початку зустрічі, а вже перед самою перервою Себальос вдало зіграв на добиванні після сейва у виконанні воротаря господарів.

Єдине на що спромігся "Алавес", так це на гол від Ману Гарсії, який дозволив зрівняти рахунок в протистоянні на 40-й хвилині.

Крім перемоги, команда Зінедіна Зідана встановила новий рекорд Ла Ліги, вразивши ворота суперника в 33 виїзному матчі поспіль.

Таким чином, здолавши фіналіста Кубка Іспанії, "Реал" дещо поліпшив своє турнірне становище - тепер, в активі Королівського клубу 11 залікових балів і поки що 5 місце в таблиці. "Алавес", в свою чергу, займає передостанню, 19 позицію, не маючи при цьому жодного пункту.