"Шахтар" насилу переміг "Зірку", Коваленко забив

23 вересня 2017, 18:07 | Спорт

Матч 10-го туру чемпіонату України "Зірка" - "Шахтар" завершився перемогою донецької команди - 2: 4.

"Гірники" почали матч "швидким голом" - на 13-й хвилині гри відзначився Факундо Феррейра. А на 38-й хвилині французький нападаючий «Зірки» Хішам Ель-Хамдауї зрівняв рахунок, точно пробивши головою.

Однак, "гірники" вирішили піти на перерву лідерами і під завісу першого тайму забили ще 2 м'ячі. На 44-й хвилині Марлос точно пробив в дальній кут, а на 45-й хвилині Феррейра ударом головою оформив дубль.

Другий тайм донеччани провели спокійно, зате "Зірка" здивувала "Шахтар". Форвард Гліб Рассадкіна забив ударом головою (76). Крапку в цьому поєдинку на останній хвилині гри поставив Віктор Коваленко (95).

Таким чином, "Шахтар" після 10-ти ігор знаходиться на вершині турнірної таблиці, "Зірка" залишилася на 8-му місці.