"Динамо" завдяки трьом голам у другому таймі переграло "Олександрію"

10 вересня 2017, 22:52 | Спорт

Київське "Динамо" в рамках 8-го туру чемпіонату України розібралося будинку з "Олександрією".

Слід зазначити, що всі голи в цьому матчі припали на другу половину зустрічі. Спочатку Євген Хачеріді на 52-й хвилині завдяки удару бічними ножицями зумів вивести свою команду вперед.

Через 13 хвилин Дьємерсі Мбокані подвоїв перевагу киян - конголезький форвард вдало розпорядився м'ячем після передачі від того ж Хачеріді, переправивши його в сітку воріт з близької відстані.

Закріпив рахунок в протистоянні Віктор Циганков, який красиво прибрав суперника і пробив з-за меж штрафного точно за призначенням.

Таким чином, перегравши команду Володимира Шарана з рахунком 3: 0, віце-чемпіони України розмістилися на другій позиції в турнірній таблиці - в активі "Динамо" тепер 20 очок після 8 проведених турів. "Олександрія", в свою чергу, залишилася на передостанньому місці з 4 пунктами.