"Верес" відправив шість м'ячів у ворота "Карпат"

10 вересня 2017, 20:54 | Спорт
фото з ТСН.ua

"Верес" в рамках 8-го туру української Прем'єр-ліги не залишив жодних шансів львівським "Карпатам".

Перший гол у сітку воріт Роман Юрійович Підківка влетів на 34-й хвилині, коли Сергій Борзенко вдало замкнув подачу з кутового у виконанні Василя Кобіна. Подвоїли рахунок в матчі гравці рівнян на 45-й хвилині - Михайло Сергійчук вдало реалізував пенальті після фолу з боку воротаря господарів. Команди пішли на перерву за рахунку 2: 0 на користь гостей.

Другий тайм став суцільним кошмаром для підопічних Серхіо Наварро. Руслан Степанюк на 53-й хвилині вдало скористався передачею від Кобіна і довів рахунок в матчі до непристойного - 3: 0. На 72-й хвилині Сергійчук оформив дубль після сольного проходу і точного пострілу - 4: 0.

І це ще не кінець - через 4 хвилини Кобін з пенальті довів справу до зустрічі до 5: 0.

На 83-й хвилині Геннадій Пасіч, який буквально тільки що з'явився на полі, пробив воротаря "Карпат" з близької відстані - 6: 0. Єдине на що вистачило львів'ян, так це на гол престижу від Карраскаль, який трохи підсолодив гірку пігулку в цій грі.

Таким чином, розгромивши "левів", дебютант УПЛ має тепер у своєму активі 12 залікових балів після 8 проведених турів. Що стосується "Карпат", то вони залишилися з 6 балами, розташовуючись при цьому на 10 позиції в турнірній таблиці.