Новачок "Челсі" приніс перемогу в грі з "Лестером"

09 вересня 2017, 20:56 | Спорт
фото з ТСН.ua

Лондонський "Челсі" в рамках 4-го туру чемпіонату Англії здолав на виїзді "Лестер" з рахунком 2: 1.

Слід зазначити, що рахунок у зустрічі відкрив новачок "пенсіонерів" Альваро Мората - на 42-й хвилині матчу іспанський форвард вдало замкнув головою навіс з флангу у виконанні Сезара Аспілікети.

Подвоїли рахунок в цьому матчі підопічні Антоніо Конте вже в другому таймі - Нгола Канті на 51-й хвилині з-за меж штрафного майданчика пробив воротаря "лисиць", зробивши рахунок на табло 2: 0.

Проте, "Лестер" знайшов в собі сили відіграти один м'яч - Джеймі Варді вдало реалізував пенальті на 62-й хвилині, встановивши остаточний рахунок у цій грі.

Таким чином, перемігши "Лестер", "Челсі" набрав 9 пунктів після 4 зіграних турів і розташувався на 3 сходинці в турнірній таблиці. "Лестер", в свою чергу, займає 17 рядок, маючи в своєму активі лише 3 очки.