Стрибунка Левченко виграла "срібло" найпрестижнішого легкоатлетичного турніру

02 вересня 2017, 21:20 | Спорт

Українка Юлія Левченко до срібної медалі чемпіонаті світу додала друге місце зі стрибків у висоту в фіналі найпрестижнішого легкоатлетичного турніру "Діамантової Лізі" в Брюсселі.

Висота 1,91 метрів остаточно перекреслила шанси більшості учасниць на боротьбу за перемогу. Цю висоту подолали лише дві спортсменки - Юлія Левченко та росіянка Марія Ласіцкене.

З другої спроби Юлії скорилися і 1,94 м. Після двох невдач на 1,97, Левченко перенесла заключну спробу на 1,99 м, але в цей вечір подолати їх не вдалося. вона друга. Ще одна українка, Оксана Окунєва, посіла восьме місце (1,84 м).

В цьому році в регламенті турніру відбулися істотні зміни - тепер вирішальними є не загальне кількість очок за підсумками всіх етапів, а лише виступ у фіналі. Решта етапи сезону були кваліфікацією до фіналу.

Відзначимо, напередодні Левченко була визнана кращою спортсменкою серпня в Україні. У цьому місяці вона єдина серед українських легкоатлетів здобула медаль на світовій першості в Лондоні, при цьому двічі оновивши особистий рекорд.

Нагадаємо, що в першому фіналі, який 24 серпня проходив у Цюріху, український стрибун Богдан Бондаренко здобув "бронзу".