Верняєв виграв ще 3 медалі Всесвітньої Універсіади

23 серпня 2017, 14:19 | Спорт

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв завоював три медалі у фіналах в окремих вправах на Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї.

Верняєв в четвертий день змагань виборов срібні нагороди у вправах на коні і в опорному стрибку, а також бронзову медаль у вправах на кільцях.

Нагадаємо, раніше Верняєв завоював "золото" в багатоборстві та "срібло" в командній першості.

Відзначимо, зараз збірна України має в своєму активі 17 нагород: 6 золотих, 6 срібних і 5 бронзових і продовжує перебувати на 6-й сходинці турнірної таблиці.

На Універсіаді Україну представлятимуть 179 спортсменів. Змагання проходять з 19 до 30 серпня в тайванському Тайбеї.