Верняєв знову бере для України "золото"

23 серпня 2017, 08:23 | Спорт
фото з УРА-Информ

Про це повідомляє офіційний сайт Універсіади.

На літніх змаганнях, які проходять в Тайвані, Верняєв завоював вже третю золоту медаль. Результат спортсмена склав 88,3 бала в особистому багатоборстві. Друге і третє місця дісталися китайським спортсменам - шого Нономуре і Ватару Танігава.

Додамо, що ще один наш співвітчизник Євген Юденко розташувався на шостій змагальної рядку з результатом 83,5 бала.

Останній раз Верняєв з подібним результатом Верняєв здобував перемогу в 2015 році на турнірі в Кванджу.

В українській команді в заліку вже три золотих, одна срібна і три бронзові нагороди.

Як повідомляє портал "УРА-Інформ", Олег Верняєв завоював золоту і бронзову медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в Румунії.