Харків'янка завоювала "бронзу" Всесвітніх ігор

25 липня 2017, 22:44 | Спорт
фото з glavnoe.ua

На Х Всесвітніх іграх, які з 20 по 30 липня проходять в польському Вроцлаві, рахунок харківським медалей відкрила Катерина Дєлова. У змаганнях з підводного спорту в дисципліні «пірнання» на 50м вона показала результат 16. 46 і посіла третє місце. Перше і друге місце між собою розділили кореянки з результатами 16. 02 і 16. 40.

Ще одна представниця харківського підводного спорту Ксенія Скрипель в дисципліні 100м в біластах посіла шосте місце.

На жаль, не змогли завоювати медалі Всесвітніх ігор харківські сумоїсти. В абсолютній ваговій категорії серед жінок близька до бронзовій нагороді була Марія Дрбоян. Вона виграла чотири сутички, але в півфіналі поступилася росіянці Ганні Полякової, яка в підсумку завоювала золоту медаль. Далі в боротьбі за третє місце Марія поступилася суперниці з Венесуели Марії Седеньо, яка зайняла в підсумку четверте місце.

Бронзову медаль завоювала росіянка Ольга Давідько, а срібну - українка Іванна Березовська, яка також завоювала «срібло» в суперважкій вазі. Марія Дрбоян в суперважкій вазі не змогла потрапити до чвертьфіналу.

У змаганнях з сумо серед чоловіків харків'янин Сергій Соколовський в суперважкій категорії і абсолютній вазі завершив виступи на ранніх етапах.

В цілому за підсумками трьох днів змагань на рахунку українських спортсменів - 8 нагород: 1 золота, 2 срібні та 5 бронзових. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.