Українські спортсмени завоювали 5 медалей у другий день Всесвітніх ігор

23 липня 2017, 11:29 | Спорт
фото з glavnoe.ua

Другий змагальний день Х Всесвітніх іграх видався багатим на події, емоції і медалі, інформує Спортивний комітет України, повідомляє Головне.

Українці продовжили змагатися в парашутному спорті, художній гімнастиці, спортивної аеробіки, підводному спорті і розіграли перші нагороди в скелелазінні і сумо.

Сумо подарувало Україні "золото" і "бронзу". Першою українською чемпіонкою Всесвітніх ігор стала сумматоре Тросюк Світлана в дисципліні до 65 кг. А бронзову нагороду завоювала українка Марина Максименко у ваговій категорії до 80 кг.

Відбулися також змагання зі скелелазіння серед чоловіків в дисципліні "швидкість". Саме тут виступав Данило Болдирєв - абсолютний фаворит змагань. Він впевнено подолав кваліфікацію з фантастичними результатами - 5,60 і 5,59 секунди, але допустив в фіналі прикру помилку - фальстарт. Ця помилка коштувала йому чемпіонського звання, але не перешкодила стати срібним призером Всесвітніх ігор.

Також продовжили боротьбу за медалі українські русалоньки, представниці підводного спорту. Українки змагалися в дисциплінах на 100 м і плаванні в ластах на 400 м. У дистанції на 100 м виступали Ірина Пікінер і Скрипель Ксенія, а в дистанції на 400 м Україну представляли Анастасія Антоняк та Юлія Чумак. Анастасія Антоняк та Ірина Пікінер в цей день завоювали по бронзовій медалі, Ксенія Скрипель знаходиться на 6 місці, а Юлія Чумак - на 4-му.

Впевнено своїм шляхом рухається єдиний представник Національної збірної в парашутному спорті Андрій Сталевий. У чотирьох заліках купольного пілотування Андрій показав 27, 13, 3 і 27 результати. Як зазначає сам спортсмен, суперники дуже сильні, це кращі представники спорту з усього світу, і він радий змагатися з ними.

Художня гімнастика так і не принесла "жовто-блакитним" медалей.

В активі українців 1 "золото", 1 "срібло" і 5 бронзових медалей в цілому - 11 загальнокомандне місце.

Всі змагання транслює UA: Перший.