Україна завоювала перші медалі в підводному плаванні

22 липня 2017, 14:02 | Спорт
фото з УРА-Информ

Про це повідомляє Спортивний комітет України.

Як наголошується, в перший день наші спортсмени завоювали дві медалі - бронзові в підводному плаванні.

Так, Катерина Ділова завоювала бронзу в пірнанні на 50 метрів. В часності, 34-річна спортсменка з Харкова подолала цю дистанцію за 16. 46 секунд.

У свою чергу Анастасія Антоняк фінішувала третьою на дистанції 200 метрів у плаванні в моно ласті - ще одна "бронза". Таким чином, спортсменка показала час 1 хвилина 28. 76 секунд.

Примітно, що за крок від медалей Дарина Ковальова завершила турніру з боулінгу.

Варто відзначити, що кращий результат у двох росіянок - Валерії Баранівської і Катерини Міхайлюшкіной, яким дісталися відповідно золото і срібло.

При цьому в художній гімнастиці Вікторія Мазур стала сьомою у фіналі вправ з обручем і шостий в фіналі вправ з м'ячем.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", українські спортсменки Анна Волошина і Єлизавета Яхно завоювали третю медаль для України на Чемпіонаті світу з водних видів спорту.