"Динамо" вийшло у фінал Кубка України

26 квітня 2017, 21:46 | Спорт
фото з Зеркало недели

У першому матчі 1/2 фіналу Кубка України "Динамо" на виїзді переграло "Миколаїв" з рахунком - 4: 0.

Матч, як і очікувалося, пройшов з повною перевагою "Динамо". Ще в першому таймі підопічні Реброва не раз могли засмутити команду Першої ліги, однак киянам не вистачало точності в завершальній стадії атак.

Коли, здавалося, що перша половина завершитися нічиєю, своє вагоме слова сказав Ярмоленко - капітан "Динамо" скористався помилкою Чумака і розстріляв вже порожні ворота.

Варто відзначити, що після перерви "Миколаїв" спробував відігратися, створивши кілька небезпечних моментів, але київський клуб на лінії воріт виручив Рудько.

А вже через кілька хвилин Кадар, чудовим ударом в падінні через себе, вбив інтригу в матчі. Завершив побиття "Миколаєва" Ярмоленко, який ще двічі вразив ворота господарів поля.

"Миколаїв" - "Динамо" - 0: 4 Голи:

Ярмоленко, 45, 81 (пен), 90, Кадар, 62 "Миколаїв": Чумак, Сартіна, Павлов, Назаренко, Кошелюк, Бессалов, Алексанов, Кулішенко, Куценко (Батюшін , 75), Ковальов, Моріс (Морозов, 88) "Динамо": Рудько, Кадар, Віда, Очігава Софія Альбертівна, Морозюк, Риболовля, Сидорчук (Буяльський, 64), Антунеш (Кравченко, 69), Ярмоленко, Яремчук, Циганков Нагадаємо, володарем Кубка України сезону 2015/2016 став донецький "Шахтар". Фінал нинішнього розіграшу відбудеться 17 травня в Харкові.