Девіч забив дебютний гол за "Ростов"

03 березня 2017, 22:07 | Спорт
фото з Зеркало недели

Нападник "Ростова" Марко Девіч забив у матчі 18-го туру російської Прем'єр-ліги з "Томью", який завершився перемогою ростовчан з рахунком 6: 0.

33-річний українець на 61-й хвилині вийшов на поле, а вже через вісім хвилин відзначився результативним ударом. Цей гол став першим для Девіча за "Ростов" в офіційних матчах.

Нагадаємо, що Девіч став гравцем ростовського клубу в січні нинішнього року. Останнім клубом футболіста був казанський "Рубін.

Форвард виступав за "Рубін" з лютого 2014 року.

У поточному сезоні чемпіонату Росії Девіч зіграв за команду з Татарстану в десяти матчах і відзначився двома точними ударами.

Минулими клубами футболіста були сербські "Звездара", "Железнік", "Раднічкі" і "Вождовац", а також українські "Волинь", "Металіст" і "Шахтар". Крім того, на правах оренди Марко виступав за катарський "Аль-Райян".

Раніше захисник збірної України Артем Федецький засудив українських футболістів, які виступають в чемпіонаті Росії.