Українська дзюдоїстка виграла турнір в Німеччині

27 лютого 2017, 14:17 | Спорт
фото з Зеркало недели

Ірина Кіндзерська стала чемпіонкою престижного турніру Гран-прі Дюссельдорфа в Німеччині. Українська дзюдоїстка стала кращою у ваговій категорії понад 78 кг.

У першому раунді українка розібралася іппон з представницею Тунісу Цукор Трабелсі. У чвертьфіналі Кіндзерська виборола дострокову перемогу над Акірою Соні з Японії, а в півфіналі - над німкенею Крістін Буссоу.

У фінальній битві за золоту медаль Кіндзерська зустрічалася з японкою Мегумі Татімото. У перші три хвилини суперниці не змогли виконати результативний прийом, а в додатковий час оцінку першою отримала українка, яка пішла від кидка і зробила у відповідь.

Нагадаємо, на Олімпіаді 2016 в Ріо-де-Жанейро всі українські дзюдоїсти завершили виступи без медалей.