Гвардеец Михаил Романчук стал чемпионом мира по плаванию

17 грудня 2018, 22:59 | Суспільство | Оригінал статті
фото з glavnoe.ua

Об этом сообщает пресс-служба ведомства:

У місті Ханчжоу (Китай) завершився чемпіонат світу з плавання «на короткій воді» (у басейні з доріжками довжиною 25 метрів). Солдат Михайло Романчук, спортсмен-інструктор групи з олімпійських видів спорту спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України, у драматичній боротьбі переміг рекордсмена світу – італійця Грегоріо Палтріньєрі з результатом 14 хвилин 09,14 секунди та завоював золото з рекордом чемпіонатів світу та рекордом України.

Проміжний час на 800 метрів вільним стилем 7,3192 теж є новим рекордом України. Так Михайло покращив два власні рекорди України.

Постійний суперник нацгвардійця у всіх міжнародних змаганнях найвищого рівня, а нині срібний призер чемпіонату світу Грегоріо Палтріньєрі з Італії до кінця боровся з переможцем і фінішував з відставанням всього в 0,73 секунди!

А ось норвежець Хенрік Крістіансен, який виборов «бронзу» відстав вже на 10.25 секунди.

Михайло Романчук першу половину запливу йшов другим, але на останній 50-метрівці зробив феноменальний фінішний спурт та випередив Олімпійського чемпіона італійця Грегоріо Пальтріньєрі.

Окрім цього Романчук, встановив новий рекорд чемпіонатів світу. Михайло побив досягнення олімпійського чемпіона з Кореї Пак Тай Хвана з Кореї, поліпшивши рекорд на 6,37 секунди.