Юні фігуристи успішно виступили на чемпіонаті України

23 листопада 2018, 14:23 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

Змагання відбулися в Одесі, повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Найбільш успішно харківські фігуристи виступили в спортивних танцях на льоду, розділивши між собою перше і друге місце. Чемпіонами України стали Софія Лизогуб і Данило Єфременко, які отримали від суддів 118. 15 бали. Марія Пінчук і Олег Муратов з результатом 107. 69 бали посіли друге місце. Бронзову нагороду виборов дует з Одеси.

Ще одна золота медаль була завойована в одиночному катанні серед юнаків. Матвій Єфименко переміг з результатом 140. 59 бали. Срібного призера чемпіонату киянина Андрія Кокура харків'янин перевершив на 1. 55 бали.

В одиночному катанні серед дівчат Таїсія Спесивцева з результатом 128. 02 бали посіла друге місце.

Харківська фігуристка поступилася лише Єві Шульге з Одеси (128. 35 бали). Бронзову медаль завоювала харків'янка Ксенія Клименко (125. 92 бали).

Ще одну бронзову медаль завоювали в танцях на льоду в категорії IntermediateNovice Поліна Вашкевич і Давид Нгуен. Перемога в цій категорії дісталася парі з Одеси.

Цей чемпіонат був одним з етапів відбору і підготовки збірної України до зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який в лютому 2019 року прийматиме Боснія і Герцеговина.