В Румынии трое гвардейцев завоевали медали на Чемпионате мира по борьбе самбо

14 листопада 2018, 19:36 | Суспільство | Оригінал статті
фото з glavnoe.ua

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

З 9 по 11 листопада в столиці Румунії місті Бухарест пройшов Чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо, який був присвячений 80-річчю цього виду спорту.

На румунському килимі самбісти збірної команди України завоювали 11 медалей, з них: 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових спортивних нагород. За підсумками змагань у бойовому розділі українці посіли друге загальнокомандне місце. За загальною кількістю здобутих медалей різного ґатунку Україна - третя команда цьогорічного чемпіонату світу .

Нацгвардійці не були осторонь звитяг українських самбістів, а внесли вагомий внесок в успішний виступ українців, здобувши три призових місця. Капітан Олександр Воропаєв – військовослужбовець ОЗСП Південного ОТО Національної гвардії України завершив турнір срібним призером у ваговій категорії до 57 кг у змаганнях з бойового самбо. Бронзові нагороди до скарбнички збірної України також здобули:

сержант Дмитро Євдошенко – спортсмен-інструктор спортивного клубу Національної гвардії України у ваговій категорії до 57 кг у змаганнях зі спортивного самбо та старший сержант Размік Тоноян – військовослужбовець військової частини 3027 Північного ОТО Національної гвардії України у ваговій категорії понад 100 кг у змаганнях з бойового самбо.

12 листопада в міжнародному аеропорту «Бориспіль» українських спортсменів та тренерський штаб збірної команди урочисто зустріли заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, президент Національної федерації самбо України Вадим Рогач, рідні та вболівальники.