Біатлоністи Харківщини з медалями повернулися з чемпіонату України

02 жовтня 2018, 16:10 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

У Чернігові відбувся чемпіонат України з літнього біатлону, призерами якого стали харків'яни Олександр Пономаренко і Ольга Абрамова.

Срібну медаль у чоловічому мас-старті завоював Олександр Пономаренко. Від Дениса Насіка з Сумської області, який з результатом 27:39. 9 фінішував першим, харків'янин відстав на 25 сек.

Також в чоловічому мас-старті в десятку кращих потрапили ще два харківських спортсмена: Юрій Ситник (6-е місце) і Степан Кінаш (7-е місце).

Бронзовим призером в жіночій гонці переслідування стала Ольга Абрамова.

Увійти в число призерів харків'янці було досить важко, адже в спринті вона фінішувала лише десятою. Проте Ольга зуміла показати хороший результат (31:00. 3) і відстала від переможниці Дар'ї Блашко на 51. 1 сек. Друге місце зайняла представниця Сумської області Валентина Семеренко.

Досить успішно харківські біатлоністи виступили і в змішаній естафеті, посівши шосте місце. До складу команди увійшли Любов Кіпяченкова, Ольга Абрамова, Олександр Пономаренко і Юрій Ситник. Перемогу в змішаній естафеті завоювала команда Тернопільської області.