Харків'яни стали призерами етапу Кубка світу з шашок

24 вересня 2018, 19:48 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

В Ізмірі (Туреччина) завершився етап Кубка світу з шашок-100, де успішно виступили харківські гросмейстери. У чоловіків третє місце зумів завоювати харків'янин Юрій Анікєєв. У жінок на другій сходинці п'єдесталу завершила змагання представниця Харкова Юлія Макаренкова, зазначає Харків спортивний.

За призові місця була боротьба до кінця і все вирішив кращий показник індивідуального коефіцієнта спортсменки. У жінок Наталія Погодв з Польщі вийшла на перше місце лише в останньому турі. Ще за тур до кінця змагань лідирувала Макаренкова, але в останній партії вона програла камерунке.

У свою чергу, в чоловічому турнірі росіянин Іван Трофимов на старті виграв три партії і втримав лідерство до кінця змагань, набравши підсумкові 13 балів.