Харківські лучники успішно виступили на змаганнях у Львові

18 вересня 2018, 08:36 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

Харківські спортсмени посіли призові місця на Міжнародних змаганнях зі стрільби з лука серед дорослих і кадетів «Золота осінь», які проходили з 10 по 15 вересня у Львові. Всього в заході взяли участь 250 спортсменів з п'яти країн світу: Ізраїлю, Великобританії, Білорусі, Польщі та України. Спортсмени змагалися в категоріях класичного і блочного лука. В особистому заліку в категорії «класичний лук» серед чоловіків харків'янин Тарас Тріфанов завоював срібну медаль і вперше виконав норматив майстра спорту України. Серед дівчат спортсменка з Харкова Валерія Онищук здобула бронзову нагороду. У командній першості серед чоловічих команд в класичному луці 1-е місце виборола харківська команда «Харків-2» у складі Леоніда Диканя, Олександра Грекулова і Микити Кравчука.