У Харкові завершився міжнародний турнір з бадмінтону

04 вересня 2018, 15:40 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

Нагороди переможцям та призерам змагань вручив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев.

З 29 серпня по 2 вересня в Харкові відбувся етап Кубка Європи з бадмінтону - міжнародний турнір RSL Kharkiv International - 2018.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, участь в змаганнях взяли близько 200 спортсменів з 34 країн світу. Найсильнішим складом виступили і українські спортсмени, в тому числі харків'яни, які завоювали в рідних стінах три бронзових медалі.

У чоловічій одиночній категорії бронзовим призером став Артем Почтарев. Харків'янин виграв у суперників з Голландії та Індії, але в півфіналі поступився 21:19 10:21, 11:21 чеху Яну Лоуд, який в підсумку посів перше місце.

У змішаній парній категорії третє місце зайняли Валерій Атращенков і Єлизавета Жарка. На шляху до медалі вони перемогли суперників з Чехії, потім - українську пару Артем Почтарев і Наталія Войцех, після чого виграли у бадмінтоністів з Індії. Валерій і Єлизавета були близькі до виходу в фінал, але поступилися польському дуету Павло СМІЛІВСЬКЕ і Магдалена Свірчінская з рахунком 21:16 21:23, 20:22. В результаті харків'яни розділили третє місце з ще однією чеською парою. Їх суперники по півфіналу - поляки - завоювали срібні нагороди, поступившись у фіналі спортсменами з Індії Саурабх Шармі і Анушка Паріх.

Ще одну бронзову медаль харківські бадмінтоністи завоювали в жіночій парній категорії. Олена Прус разом з бадмінтоністки з Миколаєва Юлією Казарінова дісталася до півфіналу, перемігши суперниць з Угорщини, України та Індії.

Потрапити до фіналу українкам завадили майбутні переможці турніру - шведські бадмінтоністки Аманда Хогстрем і Клара Ністад, які виграли 21: 8, 21:11.

Також переможцями харківського етапу Кубка Європи стали: Озге Байрак - з Туреччини (в одиночній жіночій категорії) і Кугу Гарг і Нінгші Блок Хазаріка - в чоловічій парній категорії.

Під час церемонії нагородження Анатолій Бабічев передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та разом з президентом Федерації бадмінтону України Олексієм Дніпрова нагородив переможців та призерів змагань.