Харків'янин завоював "бронзу" Кубка Європи

26 червня 2018, 19:32 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

23 і 24 червня в словенському Подчетртек відбулися змагання з дзюдо, бронзовим призером яких став харків'янин.

Участь в Кубку взяли 420 спортсменів з 27 країн світу. Україну представляли 32 дзюдоїста, серед яких були і харків'яни.

У ваговій категорії до 100 кг успішно виступив Олександр Мінді. На шляху до медалі він виграв у суперників з Німеччини і Росії, але в півфіналі поступився іншому росіянину Арману Адамяну, який в підсумку став переможцем. У поєдинку за третє місце Олександр переміг борця з Словенії.

Ще один харківський дзюдоїст Артем Харченко зупинився на Кубку Європи за крок від медалі. У ваговій категорії до 81кг він успішно провів поєдинки проти двох борців з Німеччини, виграв у представника Угорщини, але в півфіналі поступився іншому угорцю Бенедеку Тотх, який в підсумку став срібним призером. У бою за «бронзу» Артем також не зміг подолати спортсмена з Угорщини Роберта райком і посів у підсумку п'яте місце.

Всього на Кубку Європи збірна України завоювала 1 золоту, 1 срібну і 4 бронзові медалі.