Юні плавці з Харківської області завоювали 18 нагород чемпіонату України

21 червня 2018, 00:16 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

З 16 по 18 червня в місті Бровари (Київська область) відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юніорів, на якому харків'яни завоювали 1 золоту, 9 срібних і 8 бронзових медалей.

Чемпіонкою України на дистанції 50 м вільним стилем стала харків'янка Тетяна Євмінова. Також на її рахунку були срібні нагороди на дистанціях 200м комплексним плаванням, 400 м комплексним плаванням і 100 м вільним стилем, і бронзова медаль на дистанції 100м батерфляєм.

Також призерами чемпіонату стали:.

Карина Снітко - 2-е місце 400м вільний стиль, 2-е місце 200м вільний стиль, 2-е місце 800м вільний стиль, 3-е місце 50м вільний стиль;.

Данило Сторожев - 2-е місце 400м вільний стиль, 2-е місце 1500м вільний стиль;.

Анна Скирда - 3-е місце 200м брас;.

Таїсія Корост - 3-е місце 200м вільний стиль;.

Анна Сапронова - 3-е місце 50м брас.

Крім того, харківські плавці здобули 1 срібну та 2 бронзові медалі в естафетах. Таїсія Корост, Євгенія Стецуріна, Маргарита Струтинська та Карина Снітко посіли друге місце в естафеті 4x100 м вільним стилем.

У жіночій комбінованій естафеті 4x100 м Таїсія Корост, Анна Скирда, Тетяна Євмінова та Карина Снітко стали бронзовими призерами.

Також третє місце Таїсія Корост, Ярослав Кощиенко, Маргарита Струтинська та Данило Сторожев зайняли в змішаній естафеті 4x100м вільним стилем.

Всього участь в чемпіонаті брали 331 спортсмен з 20 областей України та Києва, а за його підсумками в загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла четверте місце. Перемога за цим показником була за плавцями Київської області.