В Харькове будущие правоохранители стали лучшими среди всех военных лицеев

05 червня 2018, 18:42 | Суспільство | Оригінал статті
фото з glavnoe.ua

З 28 травня по 2 червня у Харкові проходили змагання ІХ Всеукраїнської спартакіади з військово-прикладних видів спорту серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і кадетських корпусів.

В ході спартакіади за чемпіонські титули змагалися 23 команди із різних областей України. Всього у масштабному спортивному заході взяли участь понад 160 юних спортсменів.

Урочисте відкриття заходу відбулось на плацу Національної академії Національної гвардії України. Присутні вшанували пам'ять військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань хвилиною мовчання та покладанням квітів до стели героїв-вихованців навчального закладу. Під час відкриття пройшли показові виступи курсантів з офіцерськими шаблями і карабінами, виступ барабанщиків і військового оркестру. А група спеціального призначення продемонструвала свої вміння і навички. По завершенню офіційної частини, військовослужбовці пройшли урочистим маршем.

Протягом п'яти днів проходили змагання з підтягування, стрільби з малокаліберної гвинтівки, плавання, метання гранати, бігу на 100 м та 3 км, подолання смуги перешкод. на базі вищих військових навчальних закладів міста Харкова.

За результатами змагань 1 місце посіла команда Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою „Патріот«» Харківської обласної ради, ІІ місце виборола команда Харківської Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Почесне ІІІ місце виборола команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

В особистому заліку за результатами семи видів змагань, набравши рекордну кількість балів, лідером став вихованець ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»" Харківської обласної ради Смитюх Роман.

Переможці та призери були нагороджені кубками та дипломами організаторів змагань.