боротьба загострюється. Опублікований медальний залік Олімпіади (+ інфографіка)

25 лютого 2018, 01:23 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

Як повідомляє "Апостроф", після 17-ти днів змагань лідирує Норвегія - 13 золотих нагород. Стільки ж нагород найвищого ґатунку у Німеччині, але німецькі спортсмени завоювали вдвічі менше срібних медалей.

Однак саме Німеччина є фаворитом в боротьбі за перемогу в медальному заліку. Німці близькі до перемоги в бобслеї, також німецька збірна буде битися у фіналі хокейного турніру.

У Норвегії залишилися шанси в жіночому лижному марафоні.

Третє місце займає збірна Канади (11 золотих медалей). За перше-друге місця канадці вже не поборються, але і нижче не опустяться.

Четверті Сполучені Штати, у яких 9 золотих нагород.

П'ятірку лідерів медального заліку замикають Нідерланди (8 золотих медалей).

Нагадаємо, першу і поки єдину медаль Україні приніс фристайлист Олександр Абраменко, завоювавши "золото" в акробатиці. Україна в медальному заліку ділить 21-е місце з Угорщиною.

За кількістю медалей немає рівних Норвегії. Нащадки вікінгів завоювали вже 38 нагород, встановивши новий рекорд Зимових Олімпіад.

Канада завоювала 29, Німеччина - 28, США - 23, Нідерланди - 20, ОАР - 16, а Республіка Корея, Франція і Швейцарія - по 15 медалей.

Норвежці також завоювали найбільшу кількість срібних медалей і бронзових медалей - 14 і 11 відповідно.

Географія медалістів така - нагороди завоювали вже представники 30-ти країн з трьох континентів. Вперше за 30 років медаль завоювала представниця Ліхтенштейну. А Угорщина вперше в історії завоювала золоті медалі Зимових Олімпіад.