Динамо взяло реванш у Шахтаря за втрату Суперкубка України

23 липня 2017, 08:58 | Суспільство
фото з glavnoe.ua

З перших хвилин кияни захопили ініціативу і намагалися грати першим номером, але довгий час до небезпечних моментів біля воріт обох команд не доходило.

Перший шанс на забитий м'яч в цій грі мав Шахтар. На 25-й хвилині Бернард прорвався між двома захисниками і з лівої пробив по воротах - Коваль врятував Динамо. Під кінець першої 45-хвилинки "Гірники" знову могли відкривати рахунок: Срна після навісу з флангу ідеально відкинув під удар Феррейрі, але потужний постріл аргентинця в один дотик знову відбив Коваль.

Відразу після перерви Динамо відкрило рахунок. Гармаш виконав націлений навіс в штрафний майданчик, де Мбокані начисто в повітрі переграв Кривцова і відправив м'яч у ворота.

Гол кілька активізував гру. Моменти почали виникати значно частіше біля обох воріт. На 57-й хвилині Динамо мало шанс, щоб подвоїти свою перевагу, але після удару Гонсалеса з-за меж штрафного майданчика Шахтар врятувала перекладина.

Через сім хвилин каркас воріт врятував уже Динамо - Тайсон був близький до шедевральні по красі голу. Ближче до кінцівки зустрічі атаки Шахтаря все більше нагадували штурм, проте до по-справжньому гострих моментів біля воріт Коваля "Гірники" справу не доводили.

0: 1 - Шахтар поступається Динамо через тиждень після перемоги над киянами в матчі Суперкубка України.

Олександр Хацкевич вперше на чолі київського клубу обігрує Шахтар і Пауло Фонсека.

Шахтар - Динамо 0: 1 Голи: Мбокані, 46 Шахтар: П'ятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Алан Патрік (Бланко Лещук, 86), Степаненко (Коваленко, 65) - Марлос, Бернард (Дентіньо, 78), Тайсон - Феррейра Динамо: Коваль - Морозюк, Віда, Хачеріді, Кадар - Ярмоленко, Сидорчук, Шепелев, Гонсалес (Циганков, 71) - Гармаш (Корзун, 80) - Мбокані (Бесєдін, 77) Попередження: Марлос - Гонсалес, Коваль, Хачеріді, Сидорчук , Корзун Джерело: НВ.