Автобус №67е тепер курсуватиме за новим маршрутом.
Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 11 липня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради на прохання городян.
Тепер автобусний маршрут курсуватиме так: «ст. «Холодна Гора» - вул. Полтавський Шлях - вул. Петра Болбочана - Григорівське шосе - вул. Грушевського - вул. Баварська - пер. Коробейніцкій - вул. Доватора - вул. Семінарська - вул. Велика Гончарівська - вул. Конєва - вул. Малиновського - вул. Благовіщенська - вул. Дмитрівська - вул. Чоботарська (ст. "Центральний ринок");.
в зворотному напрямку: вул. Чоботарська (ст. «Центральний ринок») - вул. Малиновського - вул. Конєва - вул. Велика Гончарівська - вул. Семінарська - вул. Доватора - пер. Коробейніцкій - вул. Баварська - вул. Грушевського - Григорівське шосе - вул. Любові Малої - вул. Полтавський Шлях - «ст. «Холодна Гора».