Українці здобули Кубок Європи зі спортивної ходьби

22 травня 2017, 00:18 | Політика
фото з GIGAMIR

Українці стали переможцями Кубка Європи зі спортивної ходьби в чеському місті Подебради на дистанції 50 км. Про це повідомляє офіційний сайт ФЛАУ. Першим фінішував Іван Банзерук, який лідирував з 38-го кілометра. Друге місце посів інший українець Ігор Главан. У командному заліку Україна також перемогла. «Траса досить швидкісна, погода теж була сприятлива, тому йти було не надто складно.

Після 45-го кілометру, звісно, стало трішки складніше, але зміг зібратися і перемогти», -  розповів Банзерук після фінішу. Главан же зазначив, що йому чим ближче до фінішу, тим, навпаки, було легше йти. Як повідомлялося, українські спортсмени з легкої атлетики Ольга Земляк та Андрій Проценко здобули дві бронзові медалі на другому етапі легкоатлетичних змагань "Діамантова ліга" у китайському місті Шанхаї.

Оригинал статьи: Українці здобули Кубок Європи зі спортивної ходьби

За матеріалами: uaf.org.ua