Архів новин 

новини: 2 лютого 2018 у рубриці:  

Клімкін готується до поїздки в Париж

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запланував робочу поїздку до Франції на 4-5 лютого 2018 року. Про це передає прес-служба Міністерства закордонних справ.
Політика 02 лютого 2018, 21:13 (УРА-Информ)

Росія зацікавлена ??у вирішенні ситуації на Донбасі, - Клімкін Росія зацікавлена ??у вирішенні ситуації на Донбасі, - Клімкін
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що уряд РФ в найближчому майбутньому планує тільки розширити свої позиції на Донбасі.
Політика 02 лютого 2018, 18:43 (УРА-Информ)
Моравецкій пояснив необхідність прийняття скандального закону про національну пам ять Моравецкій пояснив необхідність прийняття скандального закону про національну пам'ять
Ухвалення закону про Інститут національної пам'яті Польщі, який серед іншого запроваджує відповідальність за так звану "бандерівську ідеологію", ...
Політика 02 лютого 2018, 10:49 (УРА-Информ)
США будуть вводити санкції проти компаній торгують з РФ США будуть вводити санкції проти компаній торгують з РФ
Представник Держдепу США Хезер Нойерт заявила, що американський уряд готовий до введення в майбутньому нових санкцій проти компаній, які ведуть б...
Політика 02 лютого 2018, 10:49 (УРА-Информ)
Секретар РНБО назвав терміни держвипробувань ракети Вільха Секретар РНБО назвав терміни держвипробувань ракети Вільха
Випробування українського проекту по створенню реактивної системи залпового вогню з коректованим боєприпасом "Вільха" відбудуться вже в наступном...
Політика 02 лютого 2018, 15:08 (УРА-Информ)
Министр обороны Украины начал официальный визит в США Министр обороны Украины начал официальный визит в США
У рамках візиту Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак візьме участь у двосторонніх оборонних консультаціях відомств країн...
Політика 02 лютого 2018, 16:51 (glavnoe.ua)
Парубій доручив профільному комітету розібратися з ситуацією з польським законом  про бандерізме Парубій доручив профільному комітету розібратися з ситуацією з польським законом "про бандерізме"
Комітет Верховної Ради України у закордонних справах повинен розглянути ситуацію, яка склалася з прийнятим в Польщі законом про Інститут націонал...
Політика 02 лютого 2018, 00:01 (УРА-Информ)
В ОБСЄ очікують, що президент Польщі ветує  бандерівський закон В ОБСЄ очікують, що президент Польщі ветує "бандерівський закон"
ОБСЄ висловлює занепокоєння з приводу закону, прийнятого в Польщі.
Політика 02 лютого 2018, 01:16 (УРА-Информ)
Кабмін виділить близько 11 млрд гривень на розвиток регіонів Кабмін виділить близько 11 млрд гривень на розвиток регіонів
Український уряд виділить близько 11 млрд гривень на розвиток регіонів країни. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у себе на стор...
Політика 02 лютого 2018, 07:11 (УРА-Информ)
Штаб АТО: Враг активизировался на Светлодарской дуге Штаб АТО: Враг активизировался на Светлодарской дуге
За прошедшие сутки в районе проведения АТО наблюдалась дальнейшая активность боевиков российско-оккупационных войск.
Політика 02 лютого 2018, 06:52 (glavnoe.ua)
Глава ФБР Крістофер Рей може піти у відставку Глава ФБР Крістофер Рей може піти у відставку
Директор Федерального бюро розслідування Сполучених Штатів Америки Крістофер Рей може піти у відставку.
Політика 02 лютого 2018, 09:22 (УРА-Информ)
Військові літаки США продовжать польоти над Чорним морем Військові літаки США продовжать польоти над Чорним морем
Незважаючи на інцидент з Су-27, США не мають наміру припиняти польоти своїх військових літаків в міжнародному повітряному просторі над Чорним мор...