Архів новин 

новини: 30 листопада 2017 у рубриці:  

У Харкові перепоховають останки Миколи Руднєва

Останки більшовика Миколи Руднєва, похованого на пл. Героїв Небесної сотні, перепоховають на одному з кладовищ Харкова.
Політика 30 листопада 2017, 22:21 (glavnoe.ua)

В діях чиновниці ГМС є ознаки корупції, - Луценко В діях чиновниці ГМС є ознаки корупції, - Луценко
Під час роботи чиновниці Державної міграційної служби Діни Пимахова зафіксовано кілька випадків корупції.
Політика 30 листопада 2017, 16:03 (УРА-Информ)
Пропагандисти Путіна отримали в Вашингтоні потужну  ляпас Пропагандисти Путіна отримали в Вашингтоні потужну "ляпас"
Кореспондентів російського пропагандистського телеканалу Russia Today America (RT) позбавили акредитації при Конгресі США. Про це повідомив дирек...
Політика 30 листопада 2017, 10:02 (glavnoe.ua)
 Розборки  з Угорщиною. Україна дала жорстку відповідь "Розборки" з Угорщиною. Україна дала жорстку відповідь
Україна не змінюватиме «мовну статтю» нового «Закону про освіту», але деякі положення документа можуть бути відстрочені.
Політика 30 листопада 2017, 12:00 (glavnoe.ua)
У НАТО заявили про зростання ризику виникнення нової холодної війни У НАТО заявили про зростання ризику виникнення нової холодної війни
Зростаюча військова міць Китаю і Росії і заходи НАТО, спрямовані на посилення своїх військових можливостей, можуть привести до нової гонки озброє...
Політика 30 листопада 2017, 11:55 (УРА-Информ)
 Клуб самогубців . Портников розповів, чим обернеться Путіну утиск татар "Клуб самогубців". Портников розповів, чим обернеться Путіну утиск татар
Скасування обов'язкового вивчення татарської мови, як і в цілому атака Володимира Путіна на мови народів Росії, могла б здатися не найважливішою ...
Політика 30 листопада 2017, 15:35 (glavnoe.ua)
США введе додаткові санкції проти Північної Кореї, - Трамп США введе додаткові санкції проти Північної Кореї, - Трамп
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про готовність ввести додаткові санкції проти Північної Кореї.
Політика 30 листопада 2017, 00:08 (УРА-Информ)
Угорщина радиться з Шуфричем з питань відносин з Україною Угорщина радиться з Шуфричем з питань відносин з Україною
Уряд Угорщини проводить консультації екс-регіоналом Нестором Шуфричем, який недавно став членом партії "За життя", щодо двосторонніх відносин, зо...
Політика 30 листопада 2017, 00:55 (glavnoe.ua)
А ви за кого? А ви за кого?
Найбільший міф про настрої в Луганську, що нібито все тут - за Росію.
Політика 30 листопада 2017, 01:04 (ТСН.ua)
МЗС України закликав Північну Корею припинити провокації МЗС України закликав Північну Корею припинити провокації
У Міністерстві закордонних справ України повністю розкритикували запуск КНДР нової міжконтинентальної балістичної ракети, яка здатна завдати ядер...