Архів новин 

новини: 10 листопада 2017 у рубриці:  

100 літаків 1000 вильотів - в Ізраїлі показали, як виглядають справжні навчання ВПС

Найбільші в історії Ізраїлю міжнародні навчання ВПС Blue Flag ( "Синій прапор") почалися на початку тижня з одиночних польотів і досягнуть піку в найближчі дні.
Політика 10 листопада 2017, 22:27 (glavnoe.ua)

Прохідний бар єр для партій може змінитися, - Парубій Прохідний бар'єр для партій може змінитися, - Парубій
Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє, що під час прийняття Виборчого кодексу можуть бути змінені прохідні бар'єри для політичних партій.
Політика 10 листопада 2017, 22:17 (УРА-Информ)
Російський політолог: У Путіна залишилося лише два варіанти Російський політолог: У Путіна залишилося лише два варіанти
По-перше, я теж думаю, що зустріч між Путіним і Трампом повинна відбутися, тому що накопичилося кілька важливих проблем. Це Україна, КНДР і Сирія...
Політика 10 листопада 2017, 19:14 (glavnoe.ua)
СБУ не проти? Мережі обурила поява на українському ТБ пособника окупантів з Криму СБУ не проти? Мережі обурила поява на українському ТБ пособника окупантів з Криму
Російський політтехнолог Олексій Ситников, який співпрацював з окупаційною владою Криму, 9 листопада був запрошений в ефір телеканалу "112 Україн...
Політика 10 листопада 2017, 19:32 (glavnoe.ua)
США мають намір запропонувати Росії план з розміщення 20 тисяч миротворців на Донбасі США мають намір запропонувати Росії план з розміщення 20 тисяч миротворців на Донбасі
США хочуть запропонувати Росії план з розміщення 20 тисяч міжнародних миротворців на сході України. Про це в четвер, 9 листопада, повідомила газе...
Політика 10 листопада 2017, 21:45 (glavnoe.ua)
Террористы обстреляли позиции ВСУ из танков Террористы обстреляли позиции ВСУ из танков
Сьогодні, 10 листопада, російсько-окупаційні війська вкотре порушили мирні домовленості та провели обстріл позицій захисників України, зробивши б...
Політика 10 листопада 2017, 21:22 (glavnoe.ua)
Die Welt: Китай посміхається і. зневажає Трампа Die Welt: Китай посміхається і. зневажає Трампа
Сі Цзіньпін влаштував Дональда Трампа по-справжньому королівський прийом. Однак, якщо вчитатися в те, що пише вірна лінії партії преса, стає очев...
Політика 10 листопада 2017, 11:26 (glavnoe.ua)
Суд Іспанії заарештував спікера парламенту Каталонії Суд Іспанії заарештував спікера парламенту Каталонії
Верховний суд Іспанії в п'ятницю вранці, 10 листопада, ухвалив рішення заарештувати спікера парламенту Каталонії Карме Форкадель.
Політика 10 листопада 2017, 11:51 (УРА-Информ)
Стало відомо ім я  племінниці Путіна Стало відомо ім'я "племінниці Путіна"
Слідчі США дізналися ім'я жінки, яка представилася колишньому раднику президента США Дональда Трампа Джорджу Пападопулосу «родичкою Володимира Пу...
Політика 10 листопада 2017, 13:51 (glavnoe.ua)
Гройсман требует жесткой реакции полиции на рейдерство в Украине Гройсман требует жесткой реакции полиции на рейдерство в Украине
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман требует, чтобы правоохранительные органы мгновенно и жестко реагировали на любые проявления рейдерства ...
Політика 10 листопада 2017, 13:44 (УРА-Информ)
Макрон назвав Росію серйозною загрозою для Франції Макрон назвав Росію серйозною загрозою для Франції
Глава французького Еммануель Макрон дуже стурбований політикою Російської Федерації, оскільки вона може нашкодити західним демократичним країнам.
Політика 10 листопада 2017, 15:28 (УРА-Информ)
Гройсман виступає за демонополізацію ринку природного газу Гройсман виступає за демонополізацію ринку природного газу
Україна не зацікавлена ??в тому, щоб на ринку природного газу були присутні такі монополісти, як "Нафтогаз України" або облгази, і тому повинна д...
Політика 10 листопада 2017, 16:05 (УРА-Информ)
Заступник голови Мінінфраструктури подала у відставку Заступник голови Мінінфраструктури подала у відставку
Сьогодні вдень, 10 листопада, звільнилася заступник міністра інфраструктури Надія Казначеєва. Таке рішення вона прийняла через те, що хоче присвя...
Політика 10 листопада 2017, 17:34 (УРА-Информ)
В Харьковский госпиталь срочно нужны хирургические пластыри и питьевая вода В Харьковский госпиталь срочно нужны хирургические пластыри и питьевая вода
Об этом на своей странице в соцсети сообщают волонтеры группы Сестра милосердия АТО:
Політика 10 листопада 2017, 18:40 (glavnoe.ua)
Японія спрощує візовий режим з Україною Японія спрощує візовий режим з Україною
З 1 січня 2018 року Японія спрощує візовий режим з Україною.
Політика 10 листопада 2017, 00:43 (УРА-Информ)
Джонсон закликав продовжити тиск на Росію через Україну Джонсон закликав продовжити тиск на Росію через Україну
Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон закликав світову спільноту продовжити тиск на Російську Федерацію через Україну.
Політика 10 листопада 2017, 02:03 (УРА-Информ)
20 країн ЄС підпишуть новий пакт про військове співробітництво 20 країн ЄС підпишуть новий пакт про військове співробітництво
Близько 20 країн-членів ЄС на наступному тижні підпишуть новий пакт про оборону для спільного фінансування проектів та розвитку військових можлив...
Політика 10 листопада 2017, 07:31 (УРА-Информ)
Президент Сербії закликав до розв язання діпконфлікта у відносинах з Україною Президент Сербії закликав до розв'язання діпконфлікта у відносинах з Україною
Глава держави Сербії Олександр Вучич закликав до розв'язання дипломатичного конфлікту в стосунках з Україною.
Політика 10 листопада 2017, 07:55 (УРА-Информ)
Україна сподівається на продовження співпраці з Японією, - Гройсман Україна сподівається на продовження співпраці з Японією, - Гройсман
Україна високо цінує рівень співпраці з Японією.
Політика 10 листопада 2017, 09:26 (УРА-Информ)
Канада заявила про підтримку введення миротворців на Донбас Канада заявила про підтримку введення миротворців на Донбас
Ініціативу введення миротворчої місії ООН на українському Донбасі підтримує МЗС Канади. Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Канади ...
Політика 10 листопада 2017, 10:01 (УРА-Информ)
У Виборчому кодексі слабким місцем є держреєстр виборців, - Магера У Виборчому кодексі слабким місцем є держреєстр виборців, - Магера
На сьогоднішній день найбільш слабким місцем у Виборчому кодексі, який парламент прийняв у першому читанні, є питання Державного реєстру виборців.
Політика 10 листопада 2017, 09:41 (УРА-Информ)
Рада в п ятницю традиційно заслухає чиновників Рада в п'ятницю традиційно заслухає чиновників
Верховна Рада на пленарному засіданні в п'ятницю, 10 листопада, планує провести традиційну годину запитань до уряду. Про це йдеться в порядку ден...
Політика 10 листопада 2017, 10:49 (УРА-Информ)
Трамп і Путін не будуть проводити окрему зустріч у В єтнамі - Білий дім Трамп і Путін не будуть проводити окрему зустріч у В'єтнамі - Білий дім
Офіційної зустрічі президентів Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа і Росії Володимира Путіна у В'єтнамі НЕ буде.
Політика 10 листопада 2017, 11:18 (УРА-Информ)
Хмара тегів
Новости на русском