Архів новин 

новини: 25 серпня 2017 у рубриці:  

Во Львове почтили память гвардейцев, отдавших жизнь за Украину

В заході взяли участь начальник Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Володимир Гордійчкук, командир військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України полковник С...
Суспільство 25 серпня 2017, 23:44 (glavnoe.ua)

Колишній боєць АТО після втрати ніг завоював золото в спорті Колишній боєць АТО після втрати ніг завоював золото в спорті
Бізнес чоловік організував разом з трьома товаришами, які теж захищали Україну на Сході. Вони виробляють паливні брикети з лузги соняшника і соло...
Суспільство 25 серпня 2017, 21:51 (glavnoe.ua)
У Мережу  злили  цінну інформацію про найманців з  групи Вагнера  ??в Сирії і на Донбасі У Мережу "злили" цінну інформацію про найманців з "групи Вагнера" ??в Сирії і на Донбасі
На основі близько двох тисяч анкет найманців російської напівлегальної приватної військової компанії "Вагнер", вдалося скласти типовий портрет ро...
Суспільство 25 серпня 2017, 17:32 (glavnoe.ua)
 Навіть не путінський режим . Борис Акунін назвав головну проблему росіян "Навіть не путінський режим". Борис Акунін назвав головну проблему росіян
Головна проблема українського суспільства полягає в тому, що воно боїться будь-яких змін, оскільки вони завжди в Росії приносили тільки погіршенн...
Суспільство 25 серпня 2017, 17:43 (glavnoe.ua)
До Дня Шахтаря в Покровське дарували спортмайданчики і квартири До Дня Шахтаря в Покровське дарували спортмайданчики і квартири
25 серпня в Покровське (Донецька область) відбулися урочистості на честь майбутнього Дня працівників вугільної промисловості. На захід завітав г...
Суспільство 25 серпня 2017, 18:43 (УРА-Информ)
Юрій Луценко прокоментував вибух на Грушевського Юрій Луценко прокоментував вибух на Грушевського
Генеральний прокурор України Юрій Луценко дав інформацію з приводу вчорашнього інциденту на Грушевського. Про це він висловився в ефірі телеканал...
Суспільство 25 серпня 2017, 21:46 (УРА-Информ)
В ООН закликали зробити гуманітарний перерву в боях за Ракка В ООН закликали зробити гуманітарний перерву в боях за Ракка
У День Незалежності України, 24 серпня, Організація Об'єднаних Націй дала доручення зробити гуманітарний перерву в боях за сирійське місто Ракка.
Суспільство 25 серпня 2017, 00:31 (УРА-Информ)
Пожежа на території Поліського природного заповідника в Житомирській області ліквідовано Пожежа на території Поліського природного заповідника в Житомирській області ліквідовано
Пожежникам вдалося ліквідувати загоряння на території "Поліського природного заповідника" в Житомирі.
Суспільство 25 серпня 2017, 08:32 (УРА-Информ)
У Петербурзі пройшли акції на честь Дня Незалежності України У Петербурзі пройшли акції на честь Дня Незалежності України
Напередодні в Санкт-Петербурзі пройшли акції, присвячені Дню Незалежності України, передає Радіо Свобода.
Суспільство 25 серпня 2017, 11:47 (glavnoe.ua)
На Херсонщині виявлено плантацію конопель На Херсонщині виявлено плантацію конопель
На Херсонщині недавно була виявлена ??плантація конопель.
Суспільство 25 серпня 2017, 12:50 (УРА-Информ)
Пристави прибрали з фасаду ще одного житлового будинку вивіску «Червоного і білого» Пристави прибрали з фасаду ще одного житлового будинку вивіску «Червоного і білого»
На цей раз від реклами звільнений многоквартірнік на Широкій річці.
Суспільство 25 серпня 2017, 13:18 (JustMedia)
Українській гривні виповнилося 21 рік Українській гривні виповнилося 21 рік
Сьогодні - 25 серпня - українській валюті - гривні, виповнився 21 рік.
Суспільство 25 серпня 2017, 14:43 (УРА-Информ)
У Донецьку терористи забрали у місцевого жителя продукти У Донецьку терористи забрали у місцевого жителя продукти
Терористи на сході вчинили побиття місцевого жителя - в населеному пункті Донецьк.
Суспільство 25 серпня 2017, 14:31 (УРА-Информ)
Нові авіаудари коаліції в Ємені - є загиблі Нові авіаудари коаліції в Ємені - є загиблі
Саудівська Аравія зробила авіаційну бомбардування по позиціях воєнізованих хутов в Ємені. В результаті загинуло щонайменше загинуло 14 мирних жит...