Архів новин 

новини: 27 березня 2017 у рубриці:  

Google Play отримав чергове оновлення інтерфейсу

Google знову обновила інтерфейс магазину додатків Google Play для обраних користувачів. Якщо в поточній версії у вкладці програм, Ви бачите три розділи - встановлені на пристрої, все і бета-версії, - то в новому інтерфейсі магазину програми та ігри, для я...
Технології 27 березня 2017, 21:21 (InternetUA)

На Тернопільщині чоловік продавав весільну сукню і потрапив у пастку шахраїв На Тернопільщині чоловік продавав весільну сукню і потрапив у пастку шахраїв
Жертвою шахраїв став 23-річний мешканець Тернопопілля. До Кременецького відділу поліції звернувся місцевий житель. Молодик повідомив, що з його б...
Технології 27 березня 2017, 20:31 (InternetUA)
У Китаї виявлена ??гробниця з муміями віком 500 років У Китаї виявлена ??гробниця з муміями віком 500 років
Поховання може належати чиновнику, який служив при династії Мін.
Технології 27 березня 2017, 15:13 (Зеркало недели)
У Шанхаї відкрили магазин без продавців У Шанхаї відкрили магазин без продавців
У минулому році компанія Amazon в тестовому режимі відкрила в Сіетлі продуктовий магазин Amazon Go, в якому немає кас і продавців.
Технології 27 березня 2017, 16:00 (InternetUA)
Uber призупинила випробування безпілотних автомобілів Uber призупинила випробування безпілотних автомобілів
Безпілотний автомобіль компанії потрапив в Аварію в Арізоні.
Технології 27 березня 2017, 19:36 (Зеркало недели)
Google розробляє сервіс для спільного редагування фотографій Google розробляє сервіс для спільного редагування фотографій
Компанія Google працює над новим додаток, яке дозволить невеликим групам людей спільно редагувати фотографії і сортувати їх по тематичним категор...
Технології 27 березня 2017, 19:31 (InternetUA)
Підліток спробував засудити матір за те, що вона відібрала у нього телефон Підліток спробував засудити матір за те, що вона відібрала у нього телефон
В іспанському місті Альмерія суд виніс виправдувальний вирок у справі про жінку, яка відібрала телефон у свого сина. Інцидент стався минулого міс...
Технології 27 березня 2017, 06:21 (InternetUA)
Створено прототип  розумного  настінного календаря Створено прототип "розумного" настінного календаря
Японський дизайнер на ім'я Кошоя цубо розробив прототип "розумного" настінного календаря, здатного синхронізуватися зі смартфоном і відображати і...
Технології 27 березня 2017, 06:19 (InternetUA)
Чи залишать хакери України без світла? Чи залишать хакери України без світла?
У зону ризику хакерських атак в цьому році потраплять не тільки фінансовий сектор і держструктури, а й телеком-оператори, і навіть ігрові проекти.
Технології 27 березня 2017, 13:20 (InternetUA)
Вченим вдалося створити тканини серця людини з листя шпинату Вченим вдалося створити тканини серця людини з листя шпинату
Створена тканина містить капіляри, здатні транспортувати кров.
Технології 27 березня 2017, 13:23 (Зеркало недели)
Астрономи зв язали гейзери на південному полюсі Енцелада з космічної катастрофою Астрономи зв'язали гейзери на південному полюсі Енцелада з космічної катастрофою
Небесне тіло пошкодило поверхню супутника Сатурна 100 мільйонів років тому.
Технології 27 березня 2017, 14:18 (Зеркало недели)
У США створена гра про написання фейковий новин У США створена гра про написання фейковий новин
Гравець повинен керувати ЗМІ, яке пише фейковий новини.
Технології 27 березня 2017, 15:13 (Зеркало недели)
Стів Возняк: я зайнявся б робототехнікою, якби зараз був молодий Стів Возняк: я зайнявся б робототехнікою, якби зараз був молодий
Співзасновник Apple, інженер і винахідник Стів Возняк нерідко висловлюється про тих різні явища в IT-індустрії, тенденції і тренди. У недавньому ...