Архів новин 

новини: 27 березня 2017 у рубриці:  

Соціальна активність має цілющі властивості

Спілкування з оточуючими людьми і активне соціальне життя так само важлива для міцного здоров'я людини, як і правильне харчування з фізичними вправами, вважають австралійські дослідники.
Здоров'я 27 березня 2017, 23:39 (NeBoley.com.ua)

Google Play отримав чергове оновлення інтерфейсу Google Play отримав чергове оновлення інтерфейсу
Google знову обновила інтерфейс магазину додатків Google Play для обраних користувачів. Якщо в поточній версії у вкладці програм, Ви бачите три р...
Технології 27 березня 2017, 21:21 (InternetUA)
Uber призупинила випробування безпілотних автомобілів Uber призупинила випробування безпілотних автомобілів
Безпілотний автомобіль компанії потрапив в Аварію в Арізоні.
Технології 27 березня 2017, 19:36 (Зеркало недели)
Google розробляє сервіс для спільного редагування фотографій Google розробляє сервіс для спільного редагування фотографій
Компанія Google працює над новим додаток, яке дозволить невеликим групам людей спільно редагувати фотографії і сортувати їх по тематичним категор...
Технології 27 березня 2017, 19:31 (InternetUA)
FDA визнало алкогольні напої з кофеїном небезпечними FDA визнало алкогольні напої з кофеїном небезпечними
Управління по продуктах і ліках США (FDA) попередило виробників алкогольних напоїв з високим вмістом кофеїну про те, що їх продукція небезпечна д...
Здоров'я 27 березня 2017, 19:53 (NeBoley.com.ua)
На Тернопільщині чоловік продавав весільну сукню і потрапив у пастку шахраїв На Тернопільщині чоловік продавав весільну сукню і потрапив у пастку шахраїв
Жертвою шахраїв став 23-річний мешканець Тернопопілля. До Кременецького відділу поліції звернувся місцевий житель. Молодик повідомив, що з його б...
Технології 27 березня 2017, 20:31 (InternetUA)
У США створена гра про написання фейковий новин У США створена гра про написання фейковий новин
Гравець повинен керувати ЗМІ, яке пише фейковий новини.
Технології 27 березня 2017, 15:13 (Зеркало недели)
Стів Возняк: я зайнявся б робототехнікою, якби зараз був молодий Стів Возняк: я зайнявся б робототехнікою, якби зараз був молодий
Співзасновник Apple, інженер і винахідник Стів Возняк нерідко висловлюється про тих різні явища в IT-індустрії, тенденції і тренди. У недавньому ...
Технології 27 березня 2017, 15:00 (InternetUA)
У Китаї виявлена ??гробниця з муміями віком 500 років У Китаї виявлена ??гробниця з муміями віком 500 років
Поховання може належати чиновнику, який служив при династії Мін.
Технології 27 березня 2017, 15:13 (Зеркало недели)
У Шанхаї відкрили магазин без продавців У Шанхаї відкрили магазин без продавців
У минулому році компанія Amazon в тестовому режимі відкрила в Сіетлі продуктовий магазин Amazon Go, в якому немає кас і продавців.
Технології 27 березня 2017, 16:00 (InternetUA)
Користь аспірину для жінок середнього віку Користь аспірину для жінок середнього віку
Жінки середнього віку, які страждають на серцево-судинними захворюваннями після прийняття ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) збільшують тривалі...
Здоров'я 27 березня 2017, 17:07 (e-news.com.ua)
Споживання кави призводить до глаукоми Споживання кави призводить до глаукоми
Кава - серйозний напій, який як позитивно, так і негативно впливає на багато систем людини, в тому числі на серцево-судинну і зорову діяльність. ...
Здоров'я 27 березня 2017, 18:02 (e-news.com.ua)
Вивчено вплив крему з натурального прогестерону на ендометрій Вивчено вплив крему з натурального прогестерону на ендометрій
Vashisht A і співавторами вивчали вплив на ендометрій крему з натурального прогестерону в комбінації з трансдермальним естрадіолом. У іследоаніі ...
Здоров'я 27 березня 2017, 18:00 (NeBoley.com.ua)
Псоріаз можна вилікувати Псоріаз можна вилікувати
Препарат Remicade (infliximab), який застосовується для лікування хвороби Крона і артриту, ефективний для боротьби з псоріазом, до такого висновк...
Здоров'я 27 березня 2017, 19:14 (NeBoley.com.ua)
Індекс маси тіла визнаний неадекватною системою оцінки ваги Індекс маси тіла визнаний неадекватною системою оцінки ваги
Останні дослідження показали: Індекс маси тіла (формула, покликана визначити ступінь ожиріння) не настільки точний, як вважалося раніше, пише The...
Здоров'я 27 березня 2017, 04:09 (e-news.com.ua)
Підліток спробував засудити матір за те, що вона відібрала у нього телефон Підліток спробував засудити матір за те, що вона відібрала у нього телефон
В іспанському місті Альмерія суд виніс виправдувальний вирок у справі про жінку, яка відібрала телефон у свого сина. Інцидент стався минулого міс...
Технології 27 березня 2017, 06:21 (InternetUA)
Створено прототип  розумного  настінного календаря Створено прототип "розумного" настінного календаря
Японський дизайнер на ім'я Кошоя цубо розробив прототип "розумного" настінного календаря, здатного синхронізуватися зі смартфоном і відображати і...
Технології 27 березня 2017, 06:19 (InternetUA)
5 ознак того, що ваша печінка накопичує жири 5 ознак того, що ваша печінка накопичує жири
Орган, який відповідає за наше загальний фізичний стан і здоров'я, - це печінка.
Здоров'я 27 березня 2017, 08:58 (NeBoley.com.ua)
На Місяці знайшли підземні тунелі На Місяці знайшли підземні тунелі
Знахідку назвали "майбутнім людства".
Наука 27 березня 2017, 09:55 (Корреспондент.net)
Як зберегти здоров я, якщо доводиться працювати ночами Як зберегти здоров'я, якщо доводиться працювати ночами
Багато хто з вас напевно стикалися з необхідністю працювати вночі.
Здоров'я 27 березня 2017, 10:44 (NeBoley.com.ua)
Як правильно поєднувати між собою продукти Як правильно поєднувати між собою продукти
Розділяти м'ясо, овочі або крупу на різні прийоми і не змішувати продукти - це зовсім не запорука стрункої фігури, куди дієвіше контролювати спів...
Здоров'я 27 березня 2017, 11:26 (NeBoley.com.ua)
На Місяці знайшли тунелі На Місяці знайшли тунелі
Знахідку назвали "майбутнім людства".
Наука 27 березня 2017, 11:22 (Корреспондент.net)
Вакцини підвищують ризик розвитку аутизму Вакцини підвищують ризик розвитку аутизму
Згідно з даними офіційної статистики в період з 2000 по 2010 рік показник поширення аутизму серед дітей в ряді західних країн зріс на 78% з позна...
Здоров'я 27 березня 2017, 12:23 (e-news.com.ua)
Мед перемагає бактерії, перед якими ліки безсилі Мед перемагає бактерії, перед якими ліки безсилі
Після винаходу антибіотиків популярність меду різко знизилася, але зараз, коли ліки виявляються безсилими перед новими викликами, на перший план ...
Здоров'я 27 березня 2017, 12:41 (NeBoley.com.ua)
Новий метод полегшення передменструального синдрому Новий метод полегшення передменструального синдрому
Стимулювання мозку допоможе полегшити біль при місячних, так вважають вчені-гінекологи. Вчені почали вивчати, що відбувається в мозку жінки, коли...
Здоров'я 27 березня 2017, 12:49 (NeBoley.com.ua)
Чи залишать хакери України без світла? Чи залишать хакери України без світла?
У зону ризику хакерських атак в цьому році потраплять не тільки фінансовий сектор і держструктури, а й телеком-оператори, і навіть ігрові проекти.
Технології 27 березня 2017, 13:20 (InternetUA)
Вченим вдалося створити тканини серця людини з листя шпинату Вченим вдалося створити тканини серця людини з листя шпинату
Створена тканина містить капіляри, здатні транспортувати кров.
Технології 27 березня 2017, 13:23 (Зеркало недели)
Астрономи зв язали гейзери на південному полюсі Енцелада з космічної катастрофою Астрономи зв'язали гейзери на південному полюсі Енцелада з космічної катастрофою
Небесне тіло пошкодило поверхню супутника Сатурна 100 мільйонів років тому.
Технології 27 березня 2017, 14:18 (Зеркало недели)
Хмара тегів