Архів новин 

новини: 5 червня 2018 у рубриці:  

В Черновцах боец ВСУ, угрожая пистолетом, отобрал у женщины ... 400 грн

Гарячим слідом оперативники Чернівецького відділу поліції встановили особу злочинця та вже за дві години затримали його. Нападника заарештовано.
Події 05 червня 2018, 18:18 (glavnoe.ua)

Мажори і алкоголь за кермом: Дружина Павелка водить машину напідпитку Мажори і алкоголь за кермом: Дружина Павелка водить машину напідпитку
Цивільна дружина президента Федерації футболу України Андрія Павелко - Катерина Чаус водить автомобіль в стані алкогольного сп'яніння. Про це сві...
Події 05 червня 2018, 16:55 (glavnoe.ua)
Українського депутата підстрелили Українського депутата підстрелили
Поліція шукає зловмисника.
Події 05 червня 2018, 15:30 (YTPO.ru)
Найден мертвым создатель фильмов о киборгах Леонид Кантер Найден мертвым создатель фильмов о киборгах Леонид Кантер
rezh. png На арт-хуторе Обирок Борзнянского района Черниговской области найдено тело режиссера, создателя фильма о "киборгах" Леонида Кантера. чи...
Кримінал 05 червня 2018, 14:26 (Електронні Вісті)
Друзі сумніваються в смерті українського режисера Друзі сумніваються в смерті українського режисера
Близькі покійного підозрюють, що це інсценування.
Події 05 червня 2018, 16:25 (YTPO.ru)
Полиция показала, как житель Николаева к войне готовился Полиция показала, как житель Николаева к войне готовился
Поліцейські вилучили вісім гранат, більше півтисячі патронів різного калібру та інше військове озброєння. Вибухонебезпечними предметами миколаїве...
Події 05 червня 2018, 16:23 (glavnoe.ua)
Чи можемо повторити ?! Брата сумнозвісної Зайцевої спіймали п'яним за кермом в Харкові Чи можемо повторити ?! Брата сумнозвісної Зайцевої спіймали п'яним за кермом в Харкові
Брат Олени Зайцевої, фігурантки кривавого ДТП в Харкові, попався на водінні в стані алкогольного сп'яніння. Про це повідомляє "Київ оперативний".
Події 05 червня 2018, 00:36 (glavnoe.ua)
У Харківському дитсадку побилися педагоги У Харківському дитсадку побилися педагоги
Конфлікт між завідуючої і вихователем харківського дитячого садка №445 (пр. Перемоги, 61а) закінчився бійкою. Про це пише NewsRoom з посиланням н...